Ümraniye Özel Ambulans

Birçok şehirde olduğu gibi Ümraniye özel ambulans hizmetleri de en çok ihtiyaç duyulanlar arasında yer alıyor. Ülkemizde sağlık sektörü çok gelişmiş olduğu için özel ambulanslar da sıkça tercih ediliyor. Hayatımız ve sevdiklerimizin hayatı her zaman değerlidir. Kimi zaman trafik yüzünden kimi zaman hizmet verebilecek hazırda bir ambulans olmadığında özel ambulanslar öne çıkar. Özel ambulanslarımız tıpkı kamu ambulansları kadar güvenli ve tam teşekküllüdür. Bu sayede sevdiklerinizi acil olarak sağlık hizmetine kavuşturabilirsiniz.
Ambulans acil sağlık hizmeti almak isteyen ya da zorunda kalan kişileri hastanelere taşıyan tıbbi araç gereçlerle donatılmış araçlara verilen isimdir. Ambulanslarda hastanın hastaneye giderken daha da kötüleşmesini engellemek amacıyla ön tıbbi bakım sağlanır. Ambulanslar acil tıbbi hizmetler tarafından tıbbi olarak acil durumlara müdahale etmek için kullanılmaktadır. Bu nedenle yanıp sönen uyarı lambaları ve sirenler ile donatılırlar. Sağlık görevlilerini ve diğer ilk müdahale ekiplerini olay yerine hızlı bir şekilde taşıması da çok önemlidir. Doğrudan insan sağlığını ilgilendirdiği için seçilecek olan ambulans firması da yeterli tıbbi cihaza sahip olmalıdır. Aksi takdirde önüne geçilemeyecek sorunlar yaşanabilir.
Özel ambulans hizmeti, nakil amaçlı ya da acil tıbbi tedaviye ihtiyaç duyan kişiler için kullanılmaktadır. Bu nedenle toplum sağlığı için çok önemlidir. Bir hastayı evinden hastaneye veya bir hastaneden diğerine taşırken belirli acil durum protokollerine uyulması çok önemlidir. Hastalara acil durumlarda gerekli ilaç ve tedaviyi sağlamak için eğitim alan sertifikalı ve profesyonel sağlık çalışanları olmalıdır. Tüm bu ilkelere sahip bir firmayız. Küresel çapta bir etki yaratan pandemi de özel ambulans hizmetlerinin önemini insanların bir kez daha kavramasını sağladı. Özel ambulans fiyatları da seçilen firmanın sunduğu hizmet kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle her bütçeye uygundurlar.

Ümraniye Özel Ambulans Servisi

Hızlı kentleşmenin getirdiği kalabalıklaşma sağlık hizmetlerinde aksamaların yaşanmasına neden olmaktadır. Bu nedenle özel ambulans servisleri de çok sık kullanılmaya başladı. Dünyanın neresinde olursa olsun özel ambulans servisleri çok önemli.Ümraniye özel ambulans servisi yaralanmalar ve enfeksiyonlar, kalp krizleri ve felçler, astım ve hamileliğin akut komplikasyonları dahil tıbbi, cerrahi ve obstetrik acil durumlar için çağırılabilmektedir. Firmamız sistemlerini güçlendirmeye ve herkesin erişebileceği kaliteli, zamanında acil bakımın gelişimini desteklemeye kendisini adamıştır.
Genel olarak sağlık sektörü adına hem acil müdahale hem de hasta transferi sağlamalarına rağmen, tüm ambulans hizmetlerinin birincil rolü hastane öncesi acil tıbbi bakımdır. Bunun bilincinde olan firmamız daima gelişmiş teknolojileri sistemlerine entegre ederek acil sağlık hizmetinde özellikle İstanbul ve çevresinde sağladığı ambulans hizmeti ile önemli bir marka olmak adına kritik adımlar atmıştır.
Özel Avrupa Sağlık Merkezi olarak güler yüzlü hizmet anlayışımızla hastalarımıza tam bir hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda Sağlık Bakanlığı onayıyla hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Özel ambulans servisimiz acil durumlara 7 gün 24 saat yanıt verebiliyoruz. Bünyemizde disiplinli ve organize bir sistem sağlayarak, uygun niteliklere sahip sağlık çalışanlarını barındırıyoruz.
Özel ambulans servisi, çeşitli kontrollü ya da kontrolsüz ve afet ortamlarında hastaların acil müdahale, değerlendirme, yönetim ve nakli konularında ekipman, uzmanlık ve deneyim sağlıyoruz. Buna ek olarak, modern Ümraniye özel ambulans hizmetleri olarak deneyimli ve yüksek eğitimli personellerle görev yapıyoruz. Ambulans operasyonlarının hastane öncesi klinik ortamı göz önüne alındığında, sağlık sisteminin bir parçası olduğunun bilincindeyiz.
Özel ambulans servisimizin sunduğu birçok avantajı vardır. Bu avantajları şu şekilde sıralamamız mümkündür:

 • Kamu ambulans hizmetleri sadece acil durumlarda kullanılabilir. Bu nedenle gerçek bir acil durumun olmadığı ve hastanın rahatlığı için özel ambulans hizmeti alabilirsiniz.        
             
 • Kamu ambulansları hastayı en yakın hastanelere taşırlar ve genellikle hangi hangi klinik ya da hastaneye gitmek istediğiniz konusunda herhangi bir seçenek sunmazlar. Ancak firmamızdan   kiraladığınız her ambulans sizi istediğiniz hastaneye taşır.
             
 • Herhangi bir sağlık kuruluşuna gidecek durumda olmayan veya yanında refakatçisi olmayan hastalar bize ulaşarak kendileri için bir ambulans çağırabilirler.
   

Ümraniye Hasta Nakil

Ümraniye özel ambulans hizmetleri yanı sıra hasta nakil hizmeti de sunuyoruz. Hastanelerin hastalara bakmasına ve verimli çalışmasına yardımcı olmak söz konusu olduğunda Ümraniye hasta nakil kritik bir öneme sahiptir. Hasta nakli, hastaları bir hastaneden başka bir hastaneye taşıma işlemidir. Özel Avrupa Sağlık Merkezi olarak hastalara kaliteli nakil hizmetleri sağlarız. Yüksek enerjili ve kibar personelimizle bunu en iyi şekilde sürdürürüz.
İstanbul nüfusu yapısı gereği her yıl artmaktadır. Aldığımız göçlerin de bunda etkisi büyüktür. Bu nedenle sağlık hizmetleri söz konusu olduğunda sıkışmalar yaşanabiliyor. Bu da acil tedavi altına alınması gereken hastalar için vakit kaybı yaratabiliyor. Aynı zamanda hastaneden evine tıbbı bir prosedürle dönmek isteyen hastalar için de sorun yaratabiliyor. Kamu ambulansları bu durumda çoğu zaman yetersiz kalabiliyor. Bu nedenle özel hasta nakil araçları da değer kazanıyor. Bu hizmeti uluslararası standartlarda sunmak temel prensibimizdir.
Hangi acil sağlık sorununun bizi ne zaman bulacağını asla bilemeyiz. Sağlık hizmeti almanın herkesin hakkı olduğunun bilincindeyiz.
Farklı bir tedaviye ihtiyacı olan hastayı bulunduğu hastaneden farklı bir hastaneye sevk etmek kritik bir hal aldığında bu hizmeti en hızlı ve güvenli bir şekilde süreci yönetiriz.


Ümraniye Hasta Nakil Ambulansı
Sevdiklerimiz bizim için kıymetlidir. Bu nedenle onların sağlık sorunlarını çözmek için en iyi hizmeti almak isteriz. Ancak bu sağlık hizmetinin kalitesini nasıl ölçeceğimizi bilemediğimiz durumlar da olabilir. İşte alacağınız Ümraniye hasta nakil ambulansı hizmeti alırken dikkate almanız gereken unsurları sizler için sıraladık. Sağlık hizmetlerinin kesinlikle uluslararası standartlarda alınması gerektiği asla akıldan çıkarılmamalıdır.

 • Öncelikle mutlaka internet üzerinden hızlı bir araştırma yapılmalıdır. Bu araştırma sayesinde güvenilir hizmet alabileceğiniz firmalara erişebilirsiniz.
             
 • Ardından seçtiğiniz firmanın araçlarına, tıbbi yeterliliklerine bakılmalıdır. Aksi takdirde acil bir müdahale ihtiyacı doğduğunda sorunlar yaşanabilir.
   

İstanbul’da hizmet veren firmamız sizin için bütün bu ayrıntıları düşünüyor. Hastalarınızın en iyi hizmeti almasını sağlar Ümraniye hasta nakil fiyatları da bütçe dostu olmaya devam ediyor. İster acil sağlık durumlarında isterseniz sağlık hizmeti almak istediğinizde ancak size refakat edecek kimse olmadığında bize anında ulaşabilirsiniz. Sunduğumuz sağlık hizmetlerinin kalitesine güveniyoruz. Özel Avrupa Sağlık Merkezi olarak her türlü sağlık sorununuzda ailenizden birisi oluyor, sizi anlıyor ve tedavinizi en kısa sürede yaptırmanıza olanak sağlıyoruz. Hayatı dolu dolu yaşamak için sağlığınızı korumak en temel görevinizdir. Bu koruyamadığınız durumda en kaliteli ön sağlık hizmetini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Şimdi bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.